Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φαγητό/Ποτό Σνακ μπαρ στην πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα Βιντεοπαιχνίδια |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas με 3 υπνοδωμάτια που απέχει μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από το Malecon Salinas, μπορεί να φιλοξενήσει 14 άτομα και παρέχει πισίνα για χαλάρωση.
Το κατάλυμα βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σαλίνας, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως το La Lobería είναι σε απόσταση 3 χλμ.
Η βίλα επίσης διαθέτει σαλόνι με θέα στην πισίνα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφέρονται ανέσεις, όπως μπουρνούζια και πετσέτες.
Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Jhimy's Food που προσφέρει πιάτα περουβιανής κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση μόνο 8 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Hospital de Salinas "Dr. Jose Garces Rodriguez"1035 χλμ.
- Home538 χλμ.
- Museo Salinas Siglo XXI679 χλμ.
- Whale Museum930 χλμ.
- Salinas929 χλμ.
- Mercado509 χλμ.
- Iglesia Catolica San Judas Tadeo210 χλμ.
- Artisan Market806 χλμ.
- Malecon Salinas378 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σαλίνας3,6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Υποαλλεργικά δωμάτια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Σνακ μπαρ στην πισίνα
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Καραόκε
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Δημόσιο λουτρό
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- CD player
- Βιντεοπαιχνίδια
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική πισίνα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Σαλίνας από η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas;
Η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Σαλίνας. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas;
Η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas δέχεται μόνο Visa, Discover και Maestro. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Con Patio Grande En Urb Cerca Del Malecon Salinas θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε βίλα.